20-11-2017
Seria wygranych meczy podtrzymana. Po bramkach Gargasa i 2x Baszaka wygrywamy derby i wyprzedzamy lokalnego rywala z Jeleniej Góry. Po meczu nasi piłkarze wraz z zarządem i Panią Burmkistrz (...)
Ilość komentarzy: 0
06-11-2017
Wynikiem 1-1 zakończył się mecz naszych młodzików z BKS-em Bolesławiec. Już w 5-tej minucie przegrywaliśmy 0-1 ale z każda kolejną minutą nasza gra wyglądała coraz lepiej. W 10- (...)
06-11-2017
Wynikiem 4-0 zakończyło się spotkanie naszej Olimpii z Chocianowem. Od początku meczu lepsze wrażenie sprawiali goście, jednak nie potrafili udokumentować tego bramką. Nasz zespół do (...)
16-10-2017
3-1 takim wynikiem zakończyło się spotkanie w IV lidze ze Złotoryją. Nasz zespół pewnie sięga po 3 punkty i pnie się w górę tabeli. Bramki w tym meczu zdobyli Kosmacovs, (...)
09-10-2017
Zdecydowanie nie był to dzień naszych juniorów, którzy przegrali na własnym stadionie z ekipą z Jeżowa Sudeckiego 0-5. Podopieczni trenera Procka mieli problemy z rywalami, (...)
09-10-2017
"Nareszcie"- tak po meczu powiedzieli nasi piłkarze, którzy w końcu odnieśli pierwsza wygraną przed swoją publicznością. Już od pierwszych minut widać było, że nasz (...)
02-10-2017
W Świerzawie odbył sie turniej żaków. Trenerzy Hobgarski i Wiatrzyk wystawili 2 drużyny. Łącznie wystartowało 5 zespołów. System rozgrywek przewidywał mecz każdy z każdym. (...)
02-10-2017
Z dobrej strony pokazali się podopieczni trenera Szujewskiego. W turnieju, do którego wystawilismy 2 zespoły, nasi młodzi chłopcy nieoficjalnie zajęli 3 i 5 miejsce. Dla niektórych (...)
02-10-2017
Nasi młodzicy rozegrali kolejny mecz w ramach ligi okręgowej młodzików. Tym razem przeciwnikami byli chłopcy z Lubania. Goście zajmowali przed meczem 7 miejsce w tabeli i zapewne po (...)
02-10-2017
Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli nasi piłkarze. Mecz od początku toczył się po naszej myśli i już w 9 minucie po składnik akcji Szujewskiego z Baszakiem, ten drugi umieścił piłkę (...)
11-09-2017
Pierwszy festyn rodzinny uważamy za bardzo udany, zabawy było co nie miara, cieszymy się, że Kowarzanie umieją się bawić i wzięli udział w konkurencjach. Dziękujemy wszystkim, a (...)
07-09-2017
Aż 23 przedstawicieli grupy "Żak", czyli rocznika 2009/2010, stawiło się na pierwszym treningu w nowym sezonie. Trenerzy Wiatrzyk i Hobgarski poprowadzili ciekawe zajęcia i cieszą (...)
07-09-2017
Niestety nie udało się wygrać z Karkonoszami Jelenia Góra. Chłopcy przegrali 1-5, a jedyną bramkę strzelił Marcin Słowik w 56 minucie.Asystę zaliczył Maks Pietrzyk. Chłopcy musza (...)
05-09-2017
Frekwencja dopisała na spotkaniu otwierającym sezon w najmłodszych grupach, za co serdecznie dziękujemy. Ustaliliśmy plan działania. Głównie chodziło o nabór oraz określenie (...)
04-09-2017
Wynikiem 2-4 zakończyło się spotkanie naszych seniorów w Mirsku. Mecz jednak nie układał się po naszej myśli gdyż w 7 minucie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Zatylny, do (...)
04-09-2017
Już po 10 minutach spotkania  z Włókniarzem Mirsk prowadziliśmy 4-0 po dwoch trafieniach Kamila Respondka(3' , 5') jednym Domika Kanii(8') i Adriana Krzysztonia(9'). (...)
04-09-2017
30.08.2017 r. o godzinie 16-tej Młodzicy Olimpii zmierzyli sie z rówieśnikami z Mirska. Nasi chłopcy wygrali 2-0 ale wynik mógł być zupełnie inny, ponieważ goście mieli swoje (...)
29-08-2017
Dzisiaj, tj. 29.08.2017 r. o godzinie 10.00 drużyna Młodzików rozegrała mecz kontrolny z rówieśnikami z Kamienia Pomorskiego. Goście przebywają w naszym mieście na obozie (...)
28-08-2017
5-2, takim wynikiem zakończyło się spotkanie naszych seniorów. Od początku meczu nic nie zapowiadało takiego rezultatu, gdyż w 9 minucie na prowadzenie biało zielonych wyprowadził (...)
28-08-2017
Wynikiem 2-2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszych trampkarzy w Kamiennej Górze. Bramki dla naszego zespołu zdobył Adrian Krzysztoń. Gratulujemy  chłopakom, a kolejna szansa (...)
28-08-2017
Pierwsze zawody w sezonie 2017/2018 rozegrali nasi Młodzicy. W Kamiennej Górze zdobyliśmy 1 punkt remisujac z tamtejszą Olimpią 2-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jakub Miklas w 39 (...)
25-08-2017
Wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na nabór do Klubu Sportowego MKS Olimpia Kowary. Zachęcamy pasjonatów piłki nożnej urodzonych w latach 2002- 2010. Nabór (...)
21-08-2017
W sobotnim pojedynku czwartoligowym nasz zespół zremisował na własnym boisku 2-2 z drużyną Sudety Giebułtów. Mecz od początku był bardzo ciekawy i na pewno kibice nie mogli (...)
16-08-2017
Nie udało się wygrać pierwszego meczu w sezonie 2017/18. Orkan Szczedrzykowice okazał się bardziej skutecznym zespołem i ostatecznie wygrał 3-1. Wynik mógł być inny, jednak nie (...)
13-08-2017
Bez większych problemów, po awans do drugiej rundy pucharu Polski sięgnęli dzisiaj nasi piłkarze, pokonując rezerwy Olimpii Kamienna Góra 1-6. Mecz od początku układał się po (...)
07-08-2017
Nie udało się wygrać naszej młodzieży i powtórzyć sukcesu Seniorów w Czechach. Wynik 9-1, być może wysoki, jednak nie może załamywać podopiecznych trenera Szaciłły, gdyż (...)
07-08-2017
1-3- takim wynikiem zakończyło się spotkanie towarzyskie naszej drużyny w Czeskim Vrchlabi. Wynik być może byłby inny, jednak mecz przerwano w 70tej minucie. Decyzję o przerwaniu meczu (...)
03-08-2017
Wynikiem 3-2 zakończyło się spotkanie z drużyną Lotnika Jeżów Sudecki. Mecz od początku rozgrywany był w trudnych warunkach pogodowych, jednak mimo upału, toczony był w dość (...)
31-07-2017
Już dziś- 31.07.2017 r. zaczynamy drugą część letniego obozu piłkarskiego, zajęcia będą się odbywać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.45-12.00 na stadionie miejskim w (...)
10-07-2017
Już jutro - 11.07.2017 r. o godzinie 18.00, na stadionie w Kowarach, przygotowania do rozgrywek na szczeblu 4 ligi rozpoczną nasi seniorzy. Narazie okres przygotowawczy będzie przebiegał pod (...)
05-07-2017
Kolejne dni obozu przyniosły wiele pozytywnych wrażeń. Uczestnicy brali udział w testach, sprawdzane były ich predyspozycje w biegu na 30 metrów, prowadzeniu piłki slalomem, skoku w dal (...)
03-07-2017
Dzisiaj wystartowała pierwsza tura letniego obozu piłkarskiego! Młodzi piłkarze są bardzo zadowoleni i z niecierpliwością oczekują kolejnego treningu. Zachęcamy do dołączenia- kolejna tura (...)
02-07-2017
Są jeszcze wolne miejsca na letni obóz piłkarski, zaczynamy już jutro- 3.07.2017 o godzinie 10.00 na stadionie w Kowarach.Obóz dla dzieci w wieku 6-10. Obóz podzielono na dwa (...)
26-06-2017
Galeria z dzisiejszego turnieju naszych najmłodszych olimpijczyków i choć wyniki nie były zbyt dobre to jednak nasi chłopcy dużo się nauczyli i byli bardzo zadowoleni. Dziękujemy (...)
26-06-2017
Trzeci turniej w tej rundzie, ale drugi rozegrany na orliku w Jeleniej Górze przy SP nr 13. Rywalizowaliśmy z KS Łomnicą, Halniakiem Miłków, Piastem Bolków oraz Karkonoszami (...)
19-06-2017
Nie udało się wygrać ostatniego meczu w 3 ligowej przygodzie Olimpii. Ulegliśmy rezerwom Górnika Zabrze 1:4. Do przerwy były nadzieje na korzystny wynik, prowadziliśmy równa (...)
09-06-2017
Olimpia Kowary przegrała w Wałbrzychu 5:0. Porażka na pewno zbyt wysoka, bo Kowarzanie dzielnie radzili sobie mając do dyspozycji tylko 11 zawodników, w tym debiutującego Remika (...)
31-05-2017
Kolejną porazką zakończył sie wyjazd Olimpii, tym razem nasz zespół przegrał z Falubazem 4:1. Przegraną możne usprawiedliwiać absencja i kontuzje naszych bramkarzy, przez co tą role (...)
25-05-2017
Nie udało się wygrać półfinałowej potyczki o Puchar Polski na szczeblu dolnośląskim. Nasz rywal okazał się za mocny i aplikując nam 4 bramki do finału przechodzi zespół (...)
22-05-2017
Piłkarze Czarnych Lwówek Śląski pokonali nasz zespół juniorów 1-0. Jedyna bramka meczu padła po rzucie rożnym w 60 minucie. Niestety w tym meczu trener nie może (...)
22-05-2017
Wynikiem 1-2 zakończyło się spotkanie naszych trampkarzy z drużyną Czarnych Lwówek. Od początku do końca meczu byliśmy zdecydowanie lepsi, jednak ciągle czegoś nam brakowało i do (...)
22-05-2017
Dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny zobaczyli w sobotę kibice z wymagającym przeciwnikiem jakim jest Ruch Zdzieszowice. Pomimo przegranej 2:5 Olimpia pokazała sie z dobrej strony grając (...)
16-05-2017
Kolejnej dotkliwej porażki doznała nasza Olimpia. Tym razem musieliśmy uznać wyższość rezerw Śląska Wrocław przegrywając 6:0. Do przerwy było 2 :0, po przerwie gospodarze wpakowali (...)
14-05-2017
Mocno trzeba było się  napracować na wygraną, trzeba przyznać że zespół KKS- u postawił wysoko poprzeczkę i zagrał dobre spotkanie czego nie można powiedzieć o naszych (...)
14-05-2017
12 goli obejrzeli kibice zgromadzeni na boisku w Kościelniku. Nasi juniorzy wygrali z miejscową drużyną 7-5. Mecz rozpoczął się fatalnie, bo juz w 5 minucie przegrywalismy 0-1. Błąd naszego (...)
11-05-2017
Bez większych problemów Olimpia Kowary pokonała Olszę Olszyna 4:0  w finale Pucharu Polski na szczeblu jeleniogórskim. Mecz był od początku jednostronnym widowiskiem, drużyna (...)
10-05-2017
6go maja do Kowar zawitał lider rozgrywek BKS Bolesławiec. Pod nieobecność trenera- Piotra Hobgarskiego, naszą drużynę poprowadził trener Marek Procek. Niestety chłopcy ulegli liderowi 1-4, (...)
08-05-2017
Mecz zaprzyjaźnionych drużyn mogł sie podobać. Zarówno Piast Żmigród, jak i Olimpia stworzyły niezłe widowisko, kibice obu drużyn również stanęli na wysokości (...)
04-05-2017
Nasi trampkarze rozegrali mecz 19 kolejki ligi okręgowej. Na boisku Włókniarza Mirsk padł wynik 2-6 i było to już 12te z rzędu zwycięstwo w lidze. Pierwsza bramka miała miejsce już w (...)
03-05-2017
Nie udało sie planowane przełamanie kolejnych porażek. Niedosyt jest tym większy, ze była szansa na wywiezienie 3 punktów z Dzierżoniowa. Po kontuzjach powrócili Zatylny, (...)
01-05-2017
Nie udał się najdalszy wyjazd kowarskiej Olimpii, która doznała wysokiej przegranej - 6:0 w Bielsku- Białej z miejscową Stalą. Na mecz jechaliśmy z mieszanymi uczuciami, bowiem aż 8 (...)
30-04-2017
0-3, takim wynikiem zakończył sie dzisiejszy mecz naszych Juniorów. Lubań nie postawił nam wysoko poprzeczki jednak cały mecz graliśmy w osłabieniu, ponieważ na zbiórkę (...)
30-04-2017
3-1, takim wynikiem zakończyło się spotkanie naszych Trampkarzy z Pogonią Wleń. Od samego początku przejeliśmy inicjatywę i ruszyliśmy wysoko na rywala, czego efektem była szybko zdobyta (...)
28-04-2017
BKS Stal Bielsko Biała będzie przyjmować na własnym stadionie naszą Olimpię. Mecz odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 17.00. Nie jest niespodzianką, iż nasza drużyna jedzie do (...)
23-04-2017
Wymęczone ale zasłużone zwycięstwo odniesli w meczu 22-04-2017 nasi Juniorzy. Na własnym boisku pokonali GKS Gromadkę 6-3. Mecz rozpoczął sie fatalnie bo już w 3 minucie przegrywaliśmy (...)
23-04-2017
    Wysoka przegraną 0:4 zakończyło się spotkanie pomiędzy Olimpia Kowary a Unia Turza Sląsk. Od początku spotkania obie ekipy grały bardzo ostrożnie, zwłaszcza Unia, (...)
19-04-2017
Niestety przegraną w stosunku 1:2 zakończyło się spotkanie pomiędzy Olimpią  a Miedzią II Legnica. Od początku mecz był bardzo otwarty i piłkarze bardziej skupiali sie na atakach (...)
18-04-2017
Aby wygrać wejściówkę, wystarczy polubić naszą stronę na facebook-u "MKS 1946 Olimpia Kowary". Przed każdym zbliżającym się meczem rozgrywanym w Kowarach wylosujemy 2 (...)
18-04-2017
Wynikiem 3-0 zakończyło się spotkanie Olimpii z Polkowicami. Wynik niezadowalający, jednak postawiliśmy się drużynie gospodarzy i gdybyśmy wykorzystali swoje okazje to mogło być inaczej. Do (...)
11-04-2017
Wynikiem 0-0 zakończył sie mecz naszych juniorów z Nysą Zgorzelec. Od początku spotkania mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki i próbowaliśmy grać na bardzo trudnym boisku. (...)
06-04-2017
W półfinale Pucharu Polski drużyna Olimpii Kowary pewnie pokonała zespół Warty Bolesławieckiej z wynikiem 6:1 i awansowała do finału rozgrywek na szczeblu (...)
05-11-2016
Olimpia Kowary uległa Skrze Częstochowa 1:0 tracąc gola w doliczonym czasie gry. Ślęza Wrocław, Górnik Wałbrzych i Skra Częstochowa to drużyny, które niemal w ostatniej akcji (...)
29-10-2016
Olimpia po emocjonującym meczu zremisowała 2:2 z Rekordem Bielsko-Biała. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Jaros bezpośrednio z rzutu rożnego w 53 min i Patryk Bębenek w 93 min. (...)
23-10-2016
Po srogim laniu z Falubazem Zielona Góra kolejną gorycz porażki przyszło przełknąć Olimpii w Wałbrzychu, gdzie przegrywamy 1:0 z miejscowym Górnikiem tracąc gola w doliczonym (...)
08-10-2016
Wyjazdowa potyczka z Ruchem Zdzieszowice zakończyła się naszą porażką 4:3. Gole dla naszej drużyny strzelali: Adrian Zieliński, Raivis Vitolnieks i Mateusz Baszak. Od początku spotkania (...)
02-10-2016
Dziesiąta kolejka rozgrywek III ligi okazała się przykra dla kowarskich kibiców, bowiem Olimpia doznała porażki 1:3 z rezerwami Śląska Wrocław. Jedynego gola dla naszej drużyny (...)
02-10-2016
Olimpia Kowary po pokonaniu A - klasowego Halniaka Miłków awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu jeleniogórskiego OZPN. Już w pierwszej połowie wynik ustalił (...)
17-09-2016
Bolesnej porażki 4:1 doznała kowarska Olimpia w meczu wyjazdowym z Piastem Żmigród. Jedynego gola zdobył strzałem głową Mateusz Baszak w 41 min. Już w 8 min gospodarze objeli (...)
16-09-2016
Kolejnym przeciwnikiem Olimpii w rozgrywkach pucharu jeleniogórskiego OZPN będzie Halniak Miłków. Przed sezonem wielu zawodników naszego klubu zasiliło miłkowian, więc (...)
15-09-2016
Od dziś tj 15. września 2016 r. startujemy z nową szatą graficzną naszej strony klubowej. Już nie będzie możliwości komentowania pod artykułem. Niebawem wszystkie ikony będą aktywne, a (...)