03-06-2018
Elitarny Klub 100!

Dzień dziecka- nie przypadkowo wybraliśmy tą datę na uruchomienie programu pod nazwą „ELITARNY KLUB 100”, gdyż to właśnie najmłodszych zawodników naszego klubu ma on wspierać. Po krótce opisując całą inicjatywę uruchamiany program będzie docelowo zrzeszał 100 osób, które podpiszą deklaracje, na podstawie której będą należeli do klubu. Wsparcie tych, którzy przystąpią do programu będzie polegać na miesięcznej wpłacie 30 zł na konto podane w deklaracji. Jest to konto specjalnie otwarte na potrzeby programu. 
W zamian Klubowicze otrzymają unikatową silikonową opaskę symbolizującą przynależność do klubu i oczywiście darmowy wstęp na wszystkie mecze. Zebrane w ten sposób pieniądze całkowicie przeznaczone będą na wsparcie młodzieżowych grup w naszym klubie. Poprawę warunków do trenowania, w tym sprzęt sportowy, transport na mecze jak i organizację imprez lub wyjazdów. Liczymy na duże wsparcie wśród sympatyków sportu w Kowarach. 
Deklaracje można podpisać w sklepie NEOPUNKT w Kowarach lub w sklepie u Artura Wrony. Dodatkowo będzie to można zrobić też w niedzielę na meczu Seniorów. 
Zapraszamy bo ilość miejsc ograniczona. 
Oczywiście życzymy wszystkim dzieciom w tym dniu wszystkiego najlepszego i sukcesów sportowych

Patroni

Sponsorzy