14-05-2017
Hokej w Kościelniku- wygrana Juniorów!

12 goli obejrzeli kibice zgromadzeni na boisku w Kościelniku. Nasi juniorzy wygrali z miejscową drużyną 7-5. Mecz rozpoczął się fatalnie, bo juz w 5 minucie przegrywalismy 0-1. Błąd naszego bramkarza wykorzystał napastnik gospodarzy. Jednak w 19 minucie było już 1-2. Do remisu doprowadził Jakub Kloczkowski, a w 19 minucie po pięknym rajdzie Marcina Barańskiego piłkę w siatce umieścił Maciek Ulicki. 10 minut przed końcem I połowy błąd bramkarza gospodarzy wykorzystał Jakub Kloczkowski i było 1-3. Niestety 5 minut później bramkę zdobyli przeciwnicy, ale w doliczonym czasie gry po zagraniu ręką w polu karnym sędzia podyktował rzut karny dla Olimpii. Skutecznym egzekutorem był Marcin Barański i do przerwy prowadziliśmy 4-2. Wynik drugiej połowy to 3-3, a bramki dla Olimpii strzelali : 75 minuta Aleks Petyniak, 80 minuta Kacper Kloczkowski, 91 minuta Jakub Kloczkowski. Po dwóch z rzędu porażkach wreszczie 3 punkty trafiaja na konto Olimpii.Brawo!