30-04-2017
Juniorzy- strata punktów w Lubaniu- 30.04.2017 r.

0-3, takim wynikiem zakończył sie dzisiejszy mecz naszych Juniorów. Lubań nie postawił nam wysoko poprzeczki jednak cały mecz graliśmy w osłabieniu, ponieważ na zbiórkę stawiło się tylko 10 piłkarzy. Mecz rozpoczął sie fatalnie, już w pierwszej minucie straciliśmy gola. Póżniej mądrze się broniliśmy i przeciwnik tylko raz nam zagroził strzałem z dystansu. Piłkę zmierzającą w samo okienko fenomenalnie obronił Remik Biernacki. Do przerwy 0-1. Po przerwie staraliśmy się grać dlugimi piłkami na wysuniętego napastnika i jedno takie zagranie skończyło się rzutem wolnym w okolicy pola karnego. Do piłki podszedł Maciek Ulicki, niestety trafił w mur. 5 minut później bylo już 0-2, a w 75 minucie 0-3. Dziękujemy chłopakom za mecz, bo zostawili dużo zdrowia na boisku. Ciężko się gra w osłabieniu.Trzeba dodać, że z pierwszym zespołem pojechało czterech zawodników podstawowych.

Skład Olimpii: REMIK BIERNACKI, OSKAR OSIŃSKI, SEWERYN WOŻNIAK, OSKAR BLAUT, MARCIN BARAŃSKI, ADRIAN KRZYSZTOŃ, TOMEK SZABLICKI, MACIEK ULICKI, CYPEK PURYCKI, MICHAŁ SZABLICKI