01-05-2017
Klęska pod Klimczokiem

Nie udał się najdalszy wyjazd kowarskiej Olimpii, która doznała wysokiej przegranej - 6:0 w Bielsku- Białej z miejscową Stalą. Na mecz jechaliśmy z mieszanymi uczuciami, bowiem aż 8 piłkarzy naszego zespołu zmaga się z kontuzjami, wobec czego do drużyny dołączyło czterech juniorów. Mecz rozgrywany był na pierwszoligowym stadionie Podbeskidzia, co niestety nie pomogło naszym zawodnikom. Zanim na dobre rozpoczęła się rozgrywka to de facto już się zakończyła. W 10 minucie po rzucie rożnym straciliśmy bramkę, następnie w ciągu 10 minut straciliśmy 4 bramki, w tym dwie z karnego i od 30 minutybyło 5:0. W drugiej połowie mecz się wyrównał, obie drużyny miały swoje szanse na zmianę wyniku, niestety tylko Stal je wykorzystała i zakończyła spotkanie z tak wysokim wynikiem. Plaga kontuzji, jakiej nie pamiętamy od lat, niezmiernie zmniejsza nasze szanse na pogoń za końcówką tabeli, lecz nie poddajemy się i będziemy walczyć do końca.

Olimpia : Kazakov- Bębenek, Krainski, Smoczyk, Malarowski M., Gierasimczuk, Malarowski D., Kloczkowski J. ( Turski 75' ), Kloczkowski K. (Wiśniewski 80' ) , Gałach, Baszak.