08-05-2017
Mecz przyjaźni ponownie na zero

Mecz zaprzyjaźnionych drużyn mogł sie podobać. Zarówno Piast Żmigród, jak i Olimpia stworzyły niezłe widowisko, kibice obu drużyn również stanęli na wysokości zadania.  Juz na samym początku meczu wynik otworzył Baszak, wykorzystując rzut rożny wykonywany przez Malarowskiego. Potem Olimpia cofnęła się, groźnie kontratakując. Niestety w 20 minucie Celuch oddał strzał życia z 20 metrów i wynik uplasował się na 1:1. Po przerwie to goście napierali na naszą bramkę, co zakończyło sie podwójną stratą. W obu przypadkach Kraiński dał prezenty naszym przeciwnikom i było 1:3. W końcówce dążyliśmy do remisu, czego efektem był gol Gałacha, niestety nie starczyło czasu na więcej. Po wyrównanej walce znowu przegrywamy.

Skład Olimpii : Kazakov- Wiśniewski ( Kloczkowski J.  30' ), Krainski, Smoczyk, Kosmakovas, Bębenek, Malarowski D., Malarowski M., Kloczkowski Kacper (Zatylny 60'), Gałach, Baszak (Gargas 70')