06-11-2017
Młodzik- REMIS NA ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ

Wynikiem 1-1 zakończył się mecz naszych młodzików z BKS-em Bolesławiec. Już w 5-tej minucie przegrywaliśmy 0-1 ale z każda kolejną minutą nasza gra wyglądała coraz lepiej. W 10- tej minucie powinno być juz 1-1 ale doskonałą sytuację zmarnował Marcin Słowik. Ten sam zawodnik juz 3 minuty później doprowadził do remisu. Popularny "Cinek" wykorzystał podanie ze stałego fragmentu gry wykonywanego przez Maksa Pietrzyka. Druga połowa mogła przynieść nam prowadzenie ale do pustej bramki nie trafił Maks Pietrzyk. "Jestem zadowolony z postawy chłopców w tym meczu. Ciągle im powtarzam, że wyniki przyjdą z czasem a narazie musimy nauczyć się grać w piłkę. Efekty naszej pracy zauważyć można było w trzech ostatnich meczach gdzie postawiliśmy trudne warunki wyżej notowanym przeciwnikom" relacjonuje trener Hobgarski. Rundę młodzicy zakonczyli na 12-tym miejscu z dorobkiem 8 punktów.

Skład Olimpii: K.Wysoczański, M.Janiak, O.Kurzawski, P. Jakubowski, D.Wysocki, K.Wołochowicz, M.Pietrzyk, M.Słowik, K.Kaczor, D.Skrzydlewski, K.Winiarski, K.Maciąg.