06-04-2017
Olimpia w finale okręgowego Pucharu Polski
W półfinale Pucharu Polski drużyna Olimpii Kowary pewnie pokonała zespół Warty Bolesławieckiej z wynikiem 6:1 i awansowała do finału rozgrywek na szczeblu okręgowym.
Początek spotkania nie zapowiadał łatwego zwycięstwa, bo gospodarze juz w piątej minucie wyszli na prowadzenie i z rzutu rożnego pokonali Kazakova. Olimpia szybko odrobiła stratę osiągając remis po bramce Baszaka. Mecz w I połowie był wyrównany, Olimpia atakowała, Warta groźnie kontrowała, mając kilka okazji do strzelenia gola. W 35 minucie po indywidualnej akcji prowadzenie naszej drużynie dał Mariusz Malarowski i  na przerwę zeszliśmy z wynikiem 2:1.
W drugiej połowie nastąpiła egzekucja Warty. Bramkę zdobył Krupa, a nastepnie kontrolując w pełni wydarzenia kolejno trafili Smoczyk, Krupa i Kloczkowski. Mecz ukończyliśmy okazałym zwycięstwem. Podsumowując - Olimpia zasłużenie pokonała Wartę Bolesławiecką. Życzymy sobie tego samego w finale!

skład Olimpii : Kazakov ( Fiut 75' )- Jaros ( Kloczkowski 45' ), Smoczyk, Kosmakovas, Zielinski - Gierasimczuk ( Krupa 45' ), Malarowski D. , Gałach (Wiśniewski 67' ), Bębenek, Malarowski M. , Baszak