18-02-2018
Osiągnięcia Żaków i Orlików

Dużym sukcesem zakończył się udział naszych żaków rocznika 2010 w turnieju organizowanym przez AP Chojnik Jelenia Góra. Młodzi piłkarze zajęli III miejsce. Po czterech meczach grupowych było II miejsce w grupie wygrywając 3 mecze i przegrywając tylko jeden mecz. W półfinale przegraliśmy 0-1 z gospodarzami i przyszło nam grać w finale pocieszenia. W tym meczu mierzyliśmy się z Łużycami Lubań. Po regulaminowych 10 minutach było 0-0 i o wygranej decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali nasi chłopcy. WYGRALIŚMY 2-1 I ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE.

W turnieju brali udział: Kuba Majewski, Kuba Perłowski, Gracjan Kowaliński, Iwo Tęcza, Marcel Dominiak, Arek Skibiński, Kacper Zyner, Franek Janik.

W Jeżowie Sudeckim odbył się turniej w kategorii Orlik. Podopieczni trenerów Szujewskiego i Wiśniewskiego zajęli 7 miejsce, choć przy odrobinie szczęścia można było się pokusić o lepsze miejsce. Mimo wszystko nasi młodzi piłkarze dzielnie walczyli za co zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

Skład: Jakub Wolski, Jakub Śmiałek, Mateusz Dobrasz, Maciek Schmidt, Bartek Sarnecki, Daniel Kwak, Krystian Cobiak, Dawid Adydan, Szymon Wrona. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Dawid, zdobywca 4 bramek.

GALERIA

Patroni

Sponsorzy