03-05-2017
Pechowa porażka w Dzierżoniowie

Nie udało sie planowane przełamanie kolejnych porażek. Niedosyt jest tym większy, ze była szansa na wywiezienie 3 punktów z Dzierżoniowa. Po kontuzjach powrócili Zatylny, Kosmacovas i Gargas, niestety reszta kontuzjowanych jeszcze nie jest gotowa do gry, poza tym zabrakło Bębenka i Gierasimczuka, wiec znów trener Tiereszczenko zmuszony był skorzystać z Juniorów. Od początku spotkania nasz zespól starał się przyjmować rywala na własnej połowie licząc na kontry. Ta taktyka przynosiła rezultaty, mieliśmy w tej części gry kilka doskonałych okazji do zdobycia bramki, lecz pudłowali dwukrotnie Baszak i Zatylny. Poza tym mieliśmy również kilka rzutów wolnych, niestety celowniki niezbyt uregulowane. W przekroju meczu te właśnie sytuacje zaważyły na końcowym wyniku. Po przerwie Lechia mocno przycisnęła Olimpie i było groźnie pod nasza bramka. Rzut wolny sprokurowany przez Kosmakovsa i nie do końca dobrze ustawiony mur przesądził wynik, przez co Lechia zdobyła prowadzenie, której nie oddała już do końca meczu. W doliczonym czasie miała jeszcze rzut karny, lecz Kazakov doskonale go wybronił.
Podsumowując , szkoda punktów, pomimo plagi kontuzji remis był w zasięgu naszego zespołu, można było tez pokusić się o 3 punkty, niestety ponownie schodzimy z placu pokonani. Wierzymy, że uda się następnym razem.

Skład Olimpii: Kazakov- Turski ( Gargas 65' ), Kosmakovas, Kraiński, Smoczyk, Kloczkowski J., Malarowski D. , Malarowski M. , Zatylny ( Kloczkowski K. 70' ), Gałach , Baszak

GALERIA

Patroni

Sponsorzy