30-04-2017
Pewne zwycięstwo Trampkarzy- 29.04.2017 r.

3-1, takim wynikiem zakończyło się spotkanie naszych Trampkarzy z Pogonią Wleń. Od samego początku przejeliśmy inicjatywę i ruszyliśmy wysoko na rywala, czego efektem była szybko zdobyta bramka autorstwa Szablickiego, asystę przy jego bramce miał Krzysztoń. Chwilę później mogło być już 3 do zera, jednak świetnie bronił bramkarz z Wlenia i zdołał dwa razy wybronić strzały Krzysztonia.Trzeba przyznać, że Adrian zaliczył bardzo dobry występ. W 31 minucie meczu jednak udało nam się strzelić drugiego gola, defensywe gości rozmontowali Malinowski wraz z Szablickim i ten ostatni ostatecznie ustalił wynik pierwszej połowy na 2-0.
W drugiej połowie obraz gry początkowo nie uległ zmianie i ponownie szukaliśmy swoich szans na zdobycie gola, rywal zaś ograniczył się do wybijania długiej piłki na napastników, jednak skutecznie zatrzymywaliśmy te próby. W 56 minucie sędzia odgwizdał faul na Respondku, a że miało to miejsce w polu karnym, wskazał na wapno. Do strzału podszedł Kościółek i tym samym podwyższył wynik spotkania. Goście w końcówce meczu także zamienili swoją jedenastkę na bramkę i ostatecznie wygraliśmy ten mecz umacniając się na pozycji vicelidera.