04-09-2017
Pierwsza wygrana w IV lidze

Wynikiem 2-4 zakończyło się spotkanie naszych seniorów w Mirsku. Mecz jednak nie układał się po naszej myśli gdyż w 7 minucie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Zatylny, do tego w 20 minucie po błędzie Szpytmy tracimy gola na 1-0. Mimo niepowodzeń nasza drużyna starała się jak mogła i po jednej z ciekawych akcji, Baszak strzelał głową na bramkę rywali, strzał jednak zostaje zablokowany przez Kowalskiego ręką i sędzia wskazuje na 11 metr, zaś obrońcy pokazuje czerwoną kartkę. Fatum jedenastek trwa w najlepsze i kolejny już 4ty karny marnuje Szujewski. Po przerwie ruszamy jednak ostro do odrabiania strat i po bramkach 2x Baszak i 2x Kosmakovs odmieniamy losy tego spotkania na naszą korzyść. Gospodarze w końcówce zdołali zdobyć jedna bramkę i mecz kończy się pierwszą wygraną naszego zespołu w tym sezonie. Wygrana cieszy tym bardziej gdyż awansowalismy w tabeli pozostawiając ostanie miejsce dla innych drużyn. Gratulacje!