09-10-2017
Pierwsze zwycięstwo w Kowarach

"Nareszcie"- tak po meczu powiedzieli nasi piłkarze, którzy w końcu odnieśli pierwsza wygraną przed swoją publicznością. Już od pierwszych minut widać było, że nasz zespół ma ściśle określony cel i chce wygrać z ekipą Nysy Zgorzelec. W 10 minucie meczu po wycofaniu piłki z rzutu różnego przez Szujewskiego, na strzał z daleka zdecydował się Bebeto Lee i daje prowadzenie naszej drużynie. Chwilę później po składnej akcji naszej drużyny Gargas wykłada piłkę jak na tacy do Szujewskiego i mamy 2-0. W 40 minucie Gargas po podaniu Zielińskiego, efektownie piętą podwyższa prowadzenie i do szatni wynik brzmiał 3-0.
Po przerwie gra naszego zespołu nieco się uspokoiła i w 70 minucie pozwolilismy rywalom na zdobycie bramki, a konkretnie zrobił to Machowski. Jednak 5 minut później Zieliński ostudzil zapędy przyjezdnych dobijajac silny strzał Zatylnego. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 4-1. Gratulujemy.