22-05-2017
Postraszyliśmy wicelidera!

Dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny zobaczyli w sobotę kibice z wymagającym przeciwnikiem jakim jest Ruch Zdzieszowice. Pomimo przegranej 2:5 Olimpia pokazała sie z dobrej strony grając przez cały mecz z determinacja i zaangażowaniem. Początek meczu to zapowiedź wielkiej niespodzianki. Choć w 4 minucie Ruch szybko objął prowadzenie, to minutę później Kosmakovs huknął nie do obrony, a w 7 minucie ten sam zawodnik zakończył ładną akcje golem i było 2:1 dla Olimpii. Niestety stałe fragmenty gry to ostatnio nasza bolączka, Ruch po rzucie rożnym wyrównał, a następnie po przypadkowej bramce wyszedł na prowadzenie. W drugiej połowie nasi piłkarze rzucili sie do odrabiania strat, narażając sie na kontry. Po jednej z nich i nieporozumieniu obrony z bramkarzem tracimy gola, a chwilę potem Ruch dobijając nietrafiony rzut karny ustala wynik na 2:5. Podsumowując, wynik zdaniem większości zdecydowanie za wysoki. W końcu Olimpia zagrała optymalnym składem, niestety nie udało się zdobyć choć jednego punktu.

Skład : Kazakov- Malarowski D. , Kraiński, Wawrzyniak, Smoczyk, Jaros - Malarowski M. , Bębenek, Kosmakovs, Gałach, Baszak.  Rezerwowi : Krupa, Kloczkowski J, Kloczkowski K, Gierasimczuk