11-05-2017
Puchar jest nasz!

Bez większych problemów Olimpia Kowary pokonała Olszę Olszyna 4:0  w finale Pucharu Polski na szczeblu jeleniogórskim. Mecz był od początku jednostronnym widowiskiem, drużyna z A-klasy rzeczywiście wyglądała jak drużyna o 3 klasy słabsza od 3-cio ligowców. Już w 3 minucie spotkania wynik otworzył Gałach, głową wykańczając dośrodkowanie. W 26 minucie piękną akcje przeprowadził Kosmakovas i było 2:0. W 41 minucie przepięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Baszak i było po meczu. W drugiej połowie Olimpia dążyła do podwyższenia wyniku, udało sie to Krupie i mecz zakończył się wynikiem 4:0. Było łatwo i przyjemnie, Puchar Polski jest nasz i czekamy na kolejnego przeciwnika.

OLIMPIA : Kazakov - Bębenek, Kosmakovas, Kraiński, M.Malarowski, D.Malarowski, Gałach, Kloczkowski, Turski, Gargas, Baszak. Rezerwowi : Krupa, K.Kloczkowski, Gierasimczuk, Zatylny