05-03-2018
Skończona przygoda z Pucharem Polski

Nie udało się awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski, bowiem wynikiem 1-0 dla Wykrot zakończyło się spotkanie na boisku w Żaganiu. Mecz od początku mógł się podobać, akcje toczyły się pod obiema bramkami. W 25tej minucie, przy biernej postawie naszej defensywy, tracimy bramkę i do przerwy nasza gra nie wyglądała już tak dobrze. Drużyna Piasta cofneła się do defensywy skutecznie rozbijajac nasze ataki. Po przerwie mocno zmotywowani nasi piłkarze całkowicie zdominowali zespół z Wykrot, jednak razili nieskończonością. Do tego, w naszej opinii, w kilku sytuacjach rażące błędy popełniali sędziowie. Pretensje jednak nasi piłkarze mogą mieć tylko i wyłącznie do siebie, można było wykorzystać swoje sytuacje i zamknąć mecz ostatecznie awansując. Przed naszą drużyną teraz czas pracy, za 2 tygodnie zaczynamy ligę. Trenerzy wyciągną wnioski z tego meczu i będą starali się poprawić błędy.