06-11-2017
Stal bez szans!

Wynikiem 4-0 zakończyło się spotkanie naszej Olimpii z Chocianowem. Od początku meczu lepsze wrażenie sprawiali goście, jednak nie potrafili udokumentować tego bramką. Nasz zespół do głosu doszedł po 15 minutach i szanse na zdobycie gola mieli Zieliński oraz Baszak, jednak nie udało się zdobyć bramki. Po bezbramkowej pierwszej połowie kibice nie spodziewali się że zobaczą chyba najładniejsze 45 minut w tej rundzie. Bramki padały w tempie błyskawicznym, najpierw w 49 minucie wrzutka Zielińskiego po rykoszecie trafia do bramki. W 55 sytuację 1 na 1 wykorzystuje Baszak, w 61 po rzucie różnym piłkę głową uderza ponownie Baszak i mamy 3-0. Był to chyba najlepszy występ Baszaka w tej rundzie i do dwóch bramek doliczyć trzeba jeszcze piękna asystę. Idealnie w tempo zagrał do Szujewskiego a ten strzałem w długi róg ustala wynik meczu na 4-0. Gratulujemy a mecz ten dedykujemy trenerowi Aliks Karklins, który zmarł tydzień temu.