23-04-2017
Trzy punkty zostają w Kowarach- zwycięstwo Juniorów!

Wymęczone ale zasłużone zwycięstwo odniesli w meczu 22-04-2017 nasi Juniorzy. Na własnym boisku pokonali GKS Gromadkę 6-3. Mecz rozpoczął sie fatalnie bo już w 3 minucie przegrywaliśmy 0-1 i musieliśmy odrabiac straty. Niestety znowu graliśmy na grząskim boisku. W 13 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Kuba Wiśniewski a jego dośrodkowanie ku zdziwieniu wszystkich zakończyło się bramką i mieliśmy remis 1-1. W 21 minucie z bliskiej odległości piłkę do bramki gości wpakował Maciek Ulicki co poskutkowało wynikiem 2-1. Powoli zdobywaliśmy przewagę i w 39 minucie po dośrodkowaniu Aleksa Petyniaka bramkę głową zdobył Kuba Kloczkowski. Niestety w 43 minucie błąd popełnił nasz bramkarz i wynik plasował się na poziomie 3-2. Na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewaga. Po przerwie kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku i zdobyliśmy jeszcze 3 bramki. W 52 minucie z rzutu karnego trafił Seweryn Wożniak, w 65 minucie drugie trafienie zaliczył Maciek Ulicki a w 89 minucie wynik ustalił Patryk Turski. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem. Końcowy rezultat to 6-3.

Skład Olimpii: Remigiusz Biernacki, Oskar Blaut, Seweryn Wożniak, Oskar Osiński, Cyprian Purycki(60"Marcin Barański),Aleks Petyniak(46" Tomasz Szablicki), Kacper Kloczkowski(46" Wojciech Malinowski), Jakub Wiśniewski(55" Patryk Turski), Patryk Kowalczyk(75" Adrian Krzysztoń), Jakub Kloczkowski, Maciej Ulicki(75" Damian Piwko).