13-08-2017
Wygrana i awans w pucharze

Bez większych problemów, po awans do drugiej rundy pucharu Polski sięgnęli dzisiaj nasi piłkarze, pokonując rezerwy Olimpii Kamienna Góra 1-6. Mecz od początku układał się po myśli Kowarzan i w 5 minucie na prowadzenie wyprowadził nas nasz najnowszy nabytek, Bebeto. Po błędzie w wyprowadzeniu piłki z własnej połowy tracimy bramkę na 1-1, jednak jak się później okazało, był to tylko chwilowy zryw rywali gdyż chwilę po tym Zatylny z Szujewskim rozmontowali defensywę gospodarzy i ten pierwszy zdobył drugiego gola. Do przerwy 1-2, a po przerwie całkowitą dominację naszego zespołu przypieczętowali Szujewski 2x, Zatylny i Kosmacovs. Wynik mógł być jeszcze wyższy jednak zmarnowaliśmy kilka sytuacji - powiedział po meczu trener Szczurek. Najprawdopodobniej był to ostatni mecz trenera Adriana w roli szkoleniowca, gdyż w poniedziałek w Kowarach stawi się nowy trener, jednak szczegóły jego osoby opiszemy w innym artykule.We wtorek zaczynamy zmagania ligowe,wyjazdem do Legnicy na mecz z Orkanem Szczedrzykowice.