07-08-2017
Wygrana seniorów w Czeskim Vrchlabi

1-3- takim wynikiem zakończyło się spotkanie towarzyskie naszej drużyny w Czeskim Vrchlabi. Wynik być może byłby inny, jednak mecz przerwano w 70tej minucie. Decyzję o przerwaniu meczu podjął w porozumieniu z drużyną, trener Szczurek. Sędziowie dopuszczali do wręcz brutalnej gry ze strony czeskich piłkarzy, pokazując tylko jedną żółtą kartkę. Zdaniem wszystkich, nawet czeskich kibiców, czeskim piłkarzom należały się co najmniej trzy czerwone kartki.
Po dobrej grze naszego zespołu, już w 20tej minucie meczu prowadziliśmy dwiema bramkami. Na listę strzelców wpisał się Koreańczyk Chun oraz piłkę, przy asyście Szujewskiego, do własnej bramki wpakował jeden z czeskich obrońców. W 40tej minucie było już trzy do zera. Sytuacji sam na sam nie zmarnował Gargas i na przerwę schodziliśmy z trzy bramkowym prowadzeniem. Wynik mógł być większy jednak sędziowie podejmowali haniebne decyzje i odgwizdywali spalone z tzw "kapelusza" w sytuacjach, w których nasi zawodnicy wychodzili sam na sam.
Po przerwie straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry i po tej bramce zaczęło się show. Temperatura meczu rosła z minuty na minutę i po jednym z brutalnych fauli Czechów, doszło do rękoczynów. Po opanowaniu tej napiętej sytuacji podjęto decyzję o zejściu z boiska.
Mimo wszystko trzeba pochwalić nasz zespół, nie było słabszych punktów i gra wyglądała naprawdę dobrze.

 

GALERIA

Patroni

Sponsorzy