14-05-2017
Wygrana trampkarzy na Paulinum- 13.05.2017 r.

Mocno trzeba było się  napracować na wygraną, trzeba przyznać że zespół KKS- u postawił wysoko poprzeczkę i zagrał dobre spotkanie czego nie można powiedzieć o naszych pilkarzach. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0 ale sytuacji bramkowych bylo dużo, zwłaszcza Szablicki miał 3 sytuacje sam na sam,jednak nie umiał pokonać bramkarza gospodarzy.
W II połowie nasz zespół  się przebudził i ruszył ostro na przeciwnika czego efektem był faul w polu karnym i rzut karny, którego na gola zamienił Piwko. Wydawało się że kolejne bramki zaczną wpadać dla naszego zespołu,a stało się odwrotnie, źle dysponowany dzisiaj Łuczak, przepuszcza słaby strzał i robi się 1-1. Udaje się szybko strzelić na 2-1, bramka autorstwa Respondka zaś 5 minut przed końcem po faulu w polu karnym na Sarneckim, ten sam zawodnik podszedł do strzału i podwyższa wynik. W ostatniej akcji meczu, rzut różny dla gospodarzy, i znów niefortunna interwencja naszego bramkarza.Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 2-3.
Był to ciężki mecz ale  udało się go wygrać.
"Gratuluję walki przeciwnikom i życzę powodzenia​" - powiedział po meczu trener naszego zespołu.