04-05-2017
Wygrana trampkarzy w Mirsku- 3.05.2017 r.

Nasi trampkarze rozegrali mecz 19 kolejki ligi okręgowej. Na boisku Włókniarza Mirsk padł wynik 2-6 i było to już 12te z rzędu zwycięstwo w lidze. Pierwsza bramka miała miejsce już w 1 minucie meczu a jej autorem był Marcin Korol. Na kolejne bramki trzeba było czekać do 20 minuty w której worek się otworzył i po trzech bramkach Respondka i Michała Korola, wygrywalismy pięcioma golami. Wysokie prowadzenie spowodowało małe rozluźnienie w szeregach naszej defensywy, która w krótkim czasie dała sobie wbić dwa gole z rzutów karnych. W drugiej połowie wciąż byliśmy stroną przeważającą i brakowało nam szczęścia przy sytuacjach bramkowych, jedynego gola udało się zdobyć naszemu najlepszemu strzelcowi Michałowi Szablickiemu. Kolejny mecz już w tą sobotę w Kowarach (godzina 12.15), a przeciwnikiem będzie Nysa Zgorzelec, Zapraszamy!