03-08-2017
Wygrana w pierwszym sparingu

Wynikiem 3-2 zakończyło się spotkanie z drużyną Lotnika Jeżów Sudecki. Mecz od początku rozgrywany był w trudnych warunkach pogodowych, jednak mimo upału, toczony był w dość szybkim tempie. Już w 15tej minucie na prowadzenie biało-zielonych wyprowadził Szujewski. W odpowiedzi goście kilka minut później strzelają bramkę i doprowadzają do remisu. Jednak nasza drużyna nie złamała się tym faktem i ponownie wyszła na prowadzenie za sprawą akcji dobrze dysponowanego dzisiaj Baszaka, który wyłożył piłkę jak na tacy do zawodnika testowanego i temu nie pozostało nic innego jak wpakować ją do pustej bramki. Do przerwy wynik się nie zmienił choć obie drużyny miały ku temu okazję, jednak dobrze w bramce spisywali się bramkarze, zwłaszcza Szpytma, który wybronił 3 stuprocentowe sytuacje. W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie, Lotnicy zdołali doprowadzić do remisu jednak na 15 minut przed końcem Szemiot celną główką zapewnia naszej drużynie zwycięstwo.
Po meczu trener Szczurek pochwalił swój zespół, nie krył też zadowolenia z zawodników testowanych, którzy dobrze się dzisiaj zaprezentowali i już zapowiedzieli udział w kolejnym kontrolnym meczu. Mecz ten rozegramy w czeskim Vrchlabi.