18-11-2018
Wygrana z Liderem !!! Olimpia - Lechia 3:1

W niedzielę nasza drużyna podejmowała aktualnego lidera w naszej grupie A-klasy. Jak można się było spodziewać mecz stał na wysokim poziomie. Już w pierwszych minutach meczu zarówno gospodarze jak i goście zanotowali po 100 procentowej sytuacji na strzelenie bramki co jednak żadnej z drużyn się nie udało. Na bramki nie trzeba było jednak długo czekać bo już w 10 minucie swoją szansę wykorzystał Maciej Udod, który po udanej akcji umieścił piłkę w bramce gości. Z minuty na minutę zdobywaliśmy coraz więcej miejsca na boisku i pewność w rozgrywanych akcjach. W Efekcie w 35 minucie po faulu na Wawrzyniaku sędzia podyktował rzut karny. Nie bez problemu na bramkę zamienił go Udod, który potrzebował dobitki aby pokonać bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Na drugą odsłonę wyszliśmy bardzo skoncentrowani i było widać że chcemy utrzymać korzystny dla nas wynik. Ta sztuka udawała się nam do ok. 70 minuty,  kiedy to po błędzie naszej defensywy i faulu w polu karnym arbiter wskazał na tzw. wapno. Goście wykorzystali okazję i zdobyli kontaktowego gola. Jak można było się spodziewać uskrzydleni piłkarze Lechii rzucili się do odrabiania strat i nie wiele brakowało a w 80 minucie stracilibyśmy bramkę po zamieszaniu w polu karnym. Ostatnie jednak słowo należało do naszej drużyny. Chwilę później udaną kontrę na bramkę zamienił Oskar Dobrowolski, który mierzonym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości. Ostatecznie mecz zakończył się szczęśliwym choć trzeba powiedzieć zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny 3:1.

Gratulacje dla całej drużyny:

Skład Olimpii: SZPYTMA, SZARANIEC, SZELIGA, KĘDZIERSKI, DOBROWOLSKI, MADEJ, UDOD, ULICKI, LEŚNIAK, WAWRZYNIAK, WIŚNIEWSKI,

rezerwa (ŁUCZAK, SZUJEWSKI, KRZYSZTOŃ, KLOCZKOWSKI, SZABLICKI, KOWALCZYK, SZCZESNY)