10-04-2018
Wyjazd Młodzików do Mirska

Niepowodzeniem zakończył się wyjazd naszych młodzików do Mirska. Przegraliśmy 4-2. Mecz miał dwie różne połowy. W pierwszej przeciwnik zdominował wszystkie elementy gry i już w pierwszej minucie przegrywaliśmy 0-2! Kolejne dwie bramki dla gospodarzy również padły w pierwszej odsłonie i na przerwę schodziliśmy z bagażem 4 straconych goli. W przerwie meczu chłopcy otrzymali od trenera Hobgarskiego wskazówki, żeby zagrali odważniej i bliżej przeciwnika. Nasi piłkarze ruszyli do odrabiania strat. Po indywidualnej akcji pierwszą bramkę dla Olimpii zdobył Maksiu Pietrzyk, a kilka minut później pięknie z rzutu wolnego uderzył Kacper Wołochowicz i było już 2-4. Mieliśmy jeszcze swoje szanse - chociażby ładny strzał Marcela Janiaka, ale do wyrównania nie udało sie doprowadzić. "Muszę pochwalić chłopców za grę, walkę i zaangażowanie w drugiej połowie. Mamy problem z wyprowadzeniem piłki od bramkarza ale ciagle staramy się to poprawić"- powiedział po meczu trener Piotr Hobgarski.
Niestety w końcówce meczu przydarzył się nieszczęśliwy wypadek, w którym brał udział nasz zawodnik Kamil Kaczor. "Kamil uderzył mocno głową w słupek. Musiałem wezwać karetkę pogotowia ratunkowego ponieważ miał ciągle zawroty głowy. Po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych Kamil wrócił z nami do Kowar cały i zdrowy".

Skład Olimpii: K.Maciąg, K. Wysoczański, K. Wołochowicz, M.Pietras, O.Kurzawski, P. Jakubowski, D. Wysocki, M.Janiak, M. Słowik, M.Pietrzyk, K.Kaczor, A.Jadwiszczak.