28-08-2017
Wysoka porażka w Głogowie

5-2, takim wynikiem zakończyło się spotkanie naszych seniorów. Od początku meczu nic nie zapowiadało takiego rezultatu, gdyż w 9 minucie na prowadzenie biało zielonych wyprowadził Łotysz Kuzia. I gdy już mecz zaczynał układać się po naszej myśli, nadeszła feralna 20 minuta. Niefortunna interwencja bramkarza Doroszevsa, który ręką dotyka piłkę za polem karnym. Sędzia główny odgwizduje rzut wolny, a bramkarzowi pokazuje czerwoną kartkę. Do bramki staje Szpytma i nie rozgrzany przepuszcza strzał z wolnego. Chwile później przegrywamy już 2-1 po indywidualnych błędach naszej defensywy. Po przerwie nasza drużyna próbowała odmienić losy spotkania i były ku temu okazje, jednak rywale cierpliwie i dość dobrze się bronili, a do tego zdołali strzelić jeszcze trzy gole. Na otarcie łez, zmniejszając przy tym rozmiary porażki, pięknym wolnym popisał się Baszak.