02-10-2017
Zmagania Młodzików z drużyną z Lubania

Nasi młodzicy rozegrali kolejny mecz w ramach ligi okręgowej młodzików. Tym razem przeciwnikami byli chłopcy z Lubania. Goście zajmowali przed meczem 7 miejsce w tabeli i zapewne po spotkaniu awansowali wyzej gdyż pokonali Olimpię 6-1. Pierwsza połowa była wyrównana i nasi chłopcy dzielnie stawiali opór wyżej notowanemu przeciwnikowi. Mieliśmy również swoje okazje. Niestety brakowało zimnej krwi. Do przerwy przegrywalismy 0-1. W ostatniej akcji pierwszej połowy po błędzie w wyprowadzaniu piłki zawodnik gości uderzył nie do obrony. Po przerwie tracimy szybko drugą bramkę ale równie szybko odpowiadamy. Po strzale Maksa Pietrzyka bramkarz odbił piłkę pod nogi Jakuba Jakubiaka ktory zdobył gola kontaktowego. Niestety goście grali lepiej i już tylko oni zdobywali bramki w tym spotkaniu.