Dziękujemy Panu Krzysztofowi Wawrzeńczakowi, który ufundował dla naszych dzieciaków sprzęt sportowy a mianowicie buty piłkarskie oraz rękawice bramkarskie firmy Nike.
Bardzo dziękujemy Michałowi Słowikowi za bezinteresowną pomoc i wykonaną pracę na dachu naszych szatni. Mamy nadzieję że problem przeciekającego dachu mamy już za sobą. Jeszcze raz bardzo d(...)
Dzięki pani Ewie Pitiak-Kulczyckiej nasz klub wzbogacił się o nowy sprzęt treningowy. Dokładnie są to specjalne taśmy montowane do piłek,  co pomaga młodym piłkarzom w rozwijaniu kunszt(...)
Mamy zaszczyt poinformować Państwa o podpisanym porozumieniu pomiędzy MKS Olimpia Kowary, a WKS Śląsk Wrocław dotyczącym szkolenia dzieci i młodzieży w naszym klubie. Wielkie podziękowania (...)
Dziękujemy bardzo za kolejne wsparcie od sklepu Netto w Kowarach!!!! Ostatnio otrzymaliśmy w ramach sponsoringu wodę dla zawodników, tym razem Pan Maksymilian Gronek dostarczył chemię (...)
Zrealizowaliśmy kolejny zakup sprzętu piłkarskiego. Tym razem kupiliśmy 20 piłek w rozmiarze 4, firmy Nike. Z piłek będą korzystały grupy najmłodsze w naszym klubie. Zakup zrealizowany w ca(...)
Dzięki Wam, drodzy Kowarzanie udało nam się kupić nowy sprzęt treningowy. Zakup zrealizowaliśmy dzięki funduszom zebranym na festynie rodzinnym. Sprzęt ten jest bardzo pomocny w treningu i nas(...)
Serdeczne podziękowania należą się Panu Markowi Muzyk, który to przygotował dla Zarządu Klubu odznaki z logo. Wykonał je z własnej inicjatywy i całkowicie za darmo. Jest nam niezmierni(...)
Sprawnie i szybko przebiega proces leczenia nogi naszego zawodnika Raivisa Vitolnieks'a, a to za sprawą Pana Stanisława Schmidt'a. Fachowa opieka oraz pomoc w załatwieniu odpowiedniej ortez(...)

Patroni

Sponsorzy